O nás

Vážení priatelia

 

cestovná kancelária CK AFRODITA, ktorá vstupuje do 22. roku pôsobnosti na slovenskom trhu cestovného ruchu, v ktorom sa bude naďalej snažiť o hlavný cieľ svojej činnosti - spokojných klientov.

Vzhľadom na neustále sa zvyšujúci záujem o novinky, sa túto sezónu rozšírili ponuky v cestovnej kancelárii o pobyty v Spojených arabských emirátoch a Ománe. Tieto destinácie poskytujú vzhľadom na ich priaznivé podnebie možnosť oddychu a rekreácie počas celého roku, čo predstavuje ich hlavnú, nie však jedinú, devízu. Okrem tradičných pobytových zájazdov má CK AFRODITA v ponuke, poznávacie zájazdy, exotické dovolenky, lyžiarske pobyty, plavby loďou

Našou snahou je ponúknuť klientom čo naljepšiu dovolenkua už  niekoľko rokov  si udržiavame svojich stálych klientov.

Pre zjednodušenie celého procesu výberu Vašej vysnívanej dovolenky nás môžete kontaktovať aj z pohodlia Vášho domova, a to e-mailom (info@ckafrodita.sk) alebo telefonicky (++421905458504). V prípade objednávky ľubovoľného zájazdu z ponuky  CK AFRODITA prostredníctvom našej web stránky máme pre Vás pripravenú dodatočnú zľavu .

V prípade, že si z našej ponuky nevyberiete, neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami a my Vám radi vypracujeme ponuku "šitú na mieru", pretože individuálny prístup ku každému klientovi je pre nás prioritou.

 

Želáme Vám ničím nerušené prezeranie našej ponuky a tešíme sa na Vaše objednávky!

 

 CK AFRODITA

 

 

 

 

 

 – Dlhoročné skúsenosti v obore.
– Individuálny prístup ku klientom.
– Bohaté osobné skúsenosti v destináciách.
– Profesionálny prístup pri výbere dovolenky.

 Naši partneri