O nás

Vážení priatelia

 

naša spoločnosť  CK AFRODITA s.r.o., ktorá vstupuje do 25. roku pôsobnosti na slovenskom trhu cestovného ruchu, v ktorom sa bude naďalej snažiť o hlavný cieľ svojej činnosti - spokojných klientov.

Vzhľadom na neustále sa zvyšujúci záujem o novinky, sa túto sezónu rozšírili ponuky. Sme predajcom 500 renomovaných slovenských,  českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií.  Vybraný zájazd môžete u nás zakúpiť   za rovnakú cenu  ako v organizujúcej cestovnej kancelárii.   Na jednom mieste si tak môžete vybrať  dovolenku z ponuky viac ako 400.000 zájazdov, ktoré sú niekoľkokrát  denne automaticky aktualizované a zoradené v prehľadnej forme.  U nás nájdete akýkoľvek typ  pobytového či poznávacieho zájazdu, exotické dovolenky, lyžiarske pobyty, plavby loďou.  A samozrejme vždy niečo navyše.

Našou snahou je ponúknuť klientom čo naljepšiu dovolenkua už  niekoľko rokov  si udržiavame svojich stálych klientov.

Pre zjednodušenie celého procesu výberu Vašej vysnívanej dovolenky nás môžete kontaktovať aj z pohodlia Vášho domova, a to e-mailom (info@ckafrodita.sk) alebo telefonicky (++421905458504). V prípade objednávky ľubovoľného zájazdu z ponuky  CK AFRODITA prostredníctvom našej web stránky máme pre Vás pripravenú dodatočnú zľavu .

V prípade, že si z našej ponuky nevyberiete, neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami a my Vám radi vypracujeme ponuku "šitú na mieru", pretože individuálny prístup ku každému klientovi je pre nás prioritou.

 Všetky zájazdy  v našej ponuke sú  riadne poistené pre prípad  insolventnosti – úpadku cestovnej kancelárie, v zmysle zákona  č. 281/2001. Pre vás to znamená, že na vašu dovolenku odcestujete aj v prípade náhleho úpadku organizujúcej CK,   alebo vám budú vrátené uhradené zálohy  prostredníctvom poistného plnenia. V prípade, že už ste vo vašej dovolenkovej destinácii, v  zmysle tohto poistenia vám bude poskytnutá okamžitá  pomoc a bude zabezpečená Vaša repatriácia domov.

 

 

Želáme Vám ničím nerušené prezeranie našej ponuky a tešíme sa na Vaše objednávky!

 

 CK AFRODITA

 

 

 

 

 

 – Dlhoročné skúsenosti v obore.
– Individuálny prístup ku klientom.
– Bohaté osobné skúsenosti v destináciách.
– Profesionálny prístup pri výbere dovolenky.

 Naši partneri