Apartmány Adriana - Sukošan, Chorvátsko

Apartmány Adriana - Sukošan, Chorvátsko

Miesto: Chorvátsko, Sukošan.

Popis, poloha: Apartmány Afrodita sa nachádzajú na kľudnom mieste mestečka Sukošan, cca 11 km od Zadaru. Apartmánový dom pozostáva z 12-tich apartmánov, ktoré sú klimatizované a každý z nich má terasu s výhľadom na more. V každom z 12-tich apartmánov je kuchynka, wc, sprcha, práčka a televízor. V objekte apartmánového domu je pre každého klienta k dispozícii vonkajší krb. MOŽNOSŤ INDIVIDUÁLNYCH TERMÍNOV.

Ubytovanie: Apartmány sú rozdelené na: malý app 2+2 42m2 a veľký app 2+2+2 alebo 2+2+2 55m2. V apartmánovom dome sa nachádza 7 veľkých apartmánov a 5 malých apartmánov. Ku každému apartmánu je k dispozícii parkovisko hneď vedľa domu. A2+2 - dvojlôžková izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, WC A2+1+2 - dvojlôžková izba, jednolôžková izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, WC A2+2+2 - dve dvojlôžkové izby, kuchyňa spojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, WC

Stravovanie: Stravovanie je individuálne. Každá kuchynka je vybavená základnými potrebami. V malom apartmáne je kuchyňa vybavená dvojplatničkou a vo veľkom apartmáne keramickým sporákom. V mestečku Sukašan sa nachádzajú malé obchodíky a miestne reštaurácie.

Pláž: Klienti majú k dispozícii súkromnú pláž, hneď pred apartmánovým domom. Pláž je upravená, s jemným štrkom a pieskom a pozvoľným vstupom do mora.

Poznámka: V prípade záujmu vie CK Afrodita zabezpečiť autobusvú dopravu priamo do miesta pobytu. Všetky uvedené ceny na osobu sú kalkulované pri plnej obsadenosti daného typu apartmánu.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=WMje1M6DiO0