Valentino, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kremasti, 10.6.2018, Raňajky
Valentino
FM
Termín:
10.6.2018 – 17.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61497467
383 € Konečná cena

Poloha a popis
Valentino se nachází na západní straně ostrova Rhodos, okraji letoviska Kremasti. Valentino je vzdálený 3 km od mezinárodního letiště Diagoras, 13 km od centra hlavního města Rhodos, 16 km od zálivu Faliraki a 60 km od malebné vesnice Lindos.
Vybavenie hotela
Pro hosty je zde k dispozici recepce s 24 hodinovou službou, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), zahrada, opalovací terasa, společenská místnost, restaurace, kuřácký prostor, Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma, bar, bar u bazénu, tv místnost parkoviště (za poplatek)
Vybavenie izby
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, satelitní televizí, klimatizací, Wi-fi připojením, trezorem za poplatek, lednicí, balkonem nebo terasou.
Stravovanie
Snídaně - formou bufetu
Pláž a plážový servis
Písečno-oblázková pláže se nachází cca 200 metrů od hotelu. Vodní sporty za poplatek
Šport a zábava
Vodní sporty na pláži, možnosti zábavy v centru hlavního města nebo Ialyssos
Služby v cene
Wi-fi připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Trezor, parkoviště, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahŕňa
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK