Thalia, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Agia Pelagia, 8.6.2018, Bez stravy
Thalia
Thalia
Thalia
Thalia
Thalia
-0 %
LM
321 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Thalia Apartments CLEVER
Poloha a popis
CLEVER ponuka! Studia a apartmány Thalia sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Agia Pelagia, odkiaľ je krásny výhľad na rovnomenný záliv. Sú ideálnym východzím bodom na prieskum ostrova Kréta aj hlavného mesta Heraklion. Agia Pelagia je úžasné miesto pre Vašu dovolenku, ponúka kombináciu aktívnej dovolenky (cestovanie, vodné športy, potápanie...) a zároveň relaxáciu a pohodu na miestnych plážach. CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch či studiach v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plne využívajú program all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli klienti priamo v danom hotely. V tomto prípade je ubytovanie v Thalia Apartments a program all inclusive klienti využívajú v neďalekom hoteli Alexander House 4*, ktorý sa nachádza na ceste smerom k pláži, cca 5 minut od ubytovania. Tento zájazd doporučujeme všetkým vekovým kategóriám pre jeho cenovú dostupnosť a overené služby.
Vybavenie hotela
Thalia Apartments sa skladajú z niekoľkých malých budov. majú recepciu, Wi-Fi, bazén lehátka a slnečníky. Možnosť využitia grilu, rezervácia a dohoda na recepcii, možnosť zapožičania fénu (na recepcii podľa dostupnosti), sejf (za poplatok).

V prípade zakúpenia programu all inclusive je možné využívať služby v rámci tohto programu v hoteli Alexandr House 4* - hosťom je k dizpozícii vstupná hala s recepciou, Wi-Fi a internetový kútik (za poplatok), spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa na slnenie, lehátka a slnečníky zdarma.
Vybavenie izby
Thalia Apartments ponúkajú ubytovanie v niekoľkých typoch izieb pre 2 - 4 osoby.

STUDIO pre 2 - 3 osoby, jedna miestnosť, ktorá má kuchynský kútik (základné vybavenie) s jedálenským kútikom a chladničkou, TV, klimatizácia (za poplatok), sociálne zariadenie (vaňa alebo sprcha, WC), balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady, na záliv Agia Pelagia/more. Výhľad na more je za príplatok.

FAMILY APARTMENT SV - priestranný apartmán pre 2 - 4 osoby má spálňu a obývaciu časť s kuchynským kútikom (základné vybavenie) s jedálenským kútikom a chladničkou, TV, klimatizácia (za poplatok), sociálne zariadenie (vaňa alebo sprcha, WC), balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady, na záliv Agia Pelagia/more. Prístelka je niekde formou palandy.

SINGL - jedna menšia miestnosť, ktorá má kuchynský kútik (základné vybavenie) s jedálenským kútikom a chladničkou, TV, klimatizáciou, sociálným zariadením (vaňa alebo sprcha, WC), balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady.
Stravovanie
Program all inclusive v neďalekom hoteli Alexander House 4*:
- raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (podľa otváracej doby jednotlivých barov), občerstvenie počas dňa, zmrzlina, káva, čaj a zákusky - snack bar je otvorený od 10:00 h - 18:00 h.
Hotel vyžaduje spoločenský odev do reštaurácie.
V a la carte menu je k dizpozícii pre klientov espresso, cappuccino rovnako ako rôzne občerstvenie.
Večerný bar ponúka všetky miestne nápoje na báze all inclusive. Bar ponúka taktiež fantastické koktejly Caipirinha a Mojito v a la carte.
Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia aj čas all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotelu.
Pláž a plážový servis
V okolí je niekoľko dostupných plází, najbližšia je cca 500 m od ubytovania, plážový servis a vodné športy za poplatok.
Pre deti
V prípade all inclusive v hoteli Alexander House 4* detské ihrisko.
Šport a zábava
V hoteli Alexander House 4* - fitness, stolný tenis, stolný futbal, šípky, biliard (za poplatok), Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive získate po úríjazde do hotelu.
Služby za poplatok
Thalia Apartments - klimatizácia (5€/deň), sejf (20€/týždeň).
V hoteli Alexander House (v prípade all inclusive) - od júna do septembra hotel ponúka pre svojich klientov za minimálny poplatok nádherné grécke večere. Trojhodinový program doprevádzaný ďalšími gréckymi špecialitami.
Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu či do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platia získate po príjazde na ubytovanie.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdu TU
Poznámka
CLEVER UBYTOVANIE
  svojím klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4* hotelov za veľmi výhodnú cenu.
CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či studiách v blízkosti hotelov ponúkajúce all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotely ponúkajú, vrátane all inclusive.
Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov:
1. Klienti ušetria nezanedbateľnú časť peňazí
2. Ubytovanie v studiách ponúka klientom kľud od zhonu all inclusive hotelov s možnosťou odpočinku vo svojich izbách, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby.

Základná charakteristika
- vzdialenosť medzi obidvoma budovami je do 300 metrov, výnimočne 500 m, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov.
- klienti využívajú všetky služby all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli pramo klienti daného hotelu, ktorý tieto služby ponúka.
- polovica zo studií či apartmánov majú taktiež k dizpozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam dochádzajú na all inclusive.
Povolená hmotnosť batožiny
15 kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA , fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...