Stanev, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 23.6.2018, Bez stravy
Stanev
FM
Termín:
23.6.2018 – 30.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59901484
174 € od 140 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Stanev
POLOHA A POPIS
Hotel Stanev sa nachádza 100 m.od hlavného vstupu na severnú pláž a cca 3min.od centrálnej časti letoviska.Ubytovať sa tu môžete v dvoj a trojôžkových izbách s možnosťou jednej pristeľky.K dispozicii su aj apartmany s kuchyňou a dvoma spálňami.V rámci hotela sa nachádza reštaurácia Bistro Slovakia s československou kuchyňou a slovenským personálom. 
UBYTOVANIE
Všetky izby majú balkón a sú vybavené vlastým soc.zariadením,klimatizáciou,káblovou TV, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a chladničkou.K dispozicii je aj vyťah.
STRAVOVANIE
Individuálne.
NAŠE HODNOTENIE
Všetci turisti určite ocenia atmosféru tohto rodinného hotela vytváranú jeho príjemnými majiteľmi.Hotel s kvalitnými službami a dobrou atmosférou spĺňa predstavy o pokojnej a pohodlne prežitej dovolenke.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK