Royal Lagoon Aqua Resort & Spa, Egypt, Hurghada, 26.4.2018, All inclusive

Royal Lagoon Aqua Resort & Spa starstarstarstarstar

Royal Lagoon Aqua Resort & Spa
LM
Termín:
26.4.2018 – 4.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63885122
od 448 € Konečná cena


Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Royal Lagoon Aqua Resort & Spa
Prehľad
Poloha:

Royal Lagoon Aqua Park Resort & Spa je 5 hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Hurghady a je vzdialený 4 km od letiska. Rezort ponúka vlastnú piesočnatú pláž, na ktorú je možné dostať sa kyvadlovou dopravou z rezortu a táto služba je v prevádzke denne od 8:30 do západu slnka. Popis:

Rezort obsahuje rôzne typy ubytovania, skladá sa z hlavnej budovy a dvoch vedľajších, vilky sa nachádzajú popri hlavnom bazéne a dvoma jazerami. K dispozícii je detský bazén, pool bar, konferenčná miestnosť a detský klub. V hoteli je tiež niekoľko obchodov s rôznym zameraním. Lekárska služba je k dispozícii 24hodín denne a klinika je otvorená od 13:00 do 16:00 (služby sú extra spoplatnené).Ubytovanie:


Kapacita hotela je 366 izieb. Ponúkané izby sú: ekonomické, štandardné, superior, rodinné a junior suity. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou/sprchovým kútom, klimatizáciu, telefón, sušič vlasov, mini chladničku.Stravovanie:

Formou all inclusive. Hlavná reštaurácia je určená pre raňajky, obedy a večere. Okrem hlavnej reštaurácie hotel disponuje bufetmi, talianskou reštauráciou, ázijskou reštauráciou, lobby barom, Royal piano barom, plážovým barom a Lagoon barom. Shisha bar je otvorený po 17:00. Presný popis all inclusive služieb klienti obdržia priamo v hoteli. Disco bar nezahŕňa nápoje v rámci all inclusive.Šport a zábava:

Sauna, vírivka, parný kúpel, turecký kúpeľ, masáže, posilňovňa (za príplatok). WiFi vo vstupnej hale a v Lobby. Aqua park zahŕňa tobogány pre deti i dospelých a tenisový kurt je otvorený od 12:00 do západu slnka. Denné animácie začínajú približne od 10:00. Pláž: volejbal, futbalové kurty. Presný popis a otváracie hodiny sú klientom k dispozícii na recepcii hotela.Deti:


Detský klub, animácie, bazén.
 
 
Šport
 
Stravovanie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK