Princesse Irida, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 8.6.2018, Bez stravy
Princesse Irida
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61497581
337 € Konečná cena
800 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Názov zájazdu podľa organizátora: Princesse Irida Hotel Apartments
Poloha a popis
Aparthotel Princesse Irida sa nachádza pri pobreží cesty známeho letoviska Malia, cca 600 metrov od najznámejšej pláže a v srdci vyhľadávaného nočného života. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí chcú spojiť intenzívnu nočnú zábavu a letné slnko na zlatých plážach. Oblasť Malia sa nachádza v blízkosti mesta Hersonissos a Stalida. Približne 35 km je vzdialené mesto Heraklion a 30 km medzinárodné letisko Nikosa Kazantzakisa.
Vybavenie hotela
24h recepcia, zmenáreň, bankomat, požičovňa áut, Wi-Fi v spoločných priestoroch, internetový kútik (za poplatok), herňa s TV, reštaurácia, pool bar, bazén s oddelenou časťou pre deti, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma, billiard (za poplatok), šípky (za poplatok), prenájom bicyklov (za poplatok), karaoke, večerný zábavný program, úschovňa zavazadiel, parkovisko, kyvadlová doprava (za poplatok), služba prania a žehlenia (za poplatok).
Vybavenie izby
Krásne studia pre 2-4 osoby sú zariadené v zemitých tónoch. Súčasťou vybavenia je klimatizácia (za poplatok), bezpečnostná schránka (za poplatok), TV (za poplatok), k´pelňa so sociálnym zariadením, kuchynský kútik so základným vybavením, chladnička, rychlovarná konvica, balkón alebo terasa.
Stravovanie
Bez stravy alebo kontinentálne raňajky - za príplatok na mieste je dostupná taktiež kompletná anglická.

V reštaurácii sa v dobe obedov a večerí (za poplatok) pripravujú pokrmy talianskej alebo mexickej kuchyne.
Pri bazéne je najdete nepretržite otvorený bar.
Pláž a plážový servis
Piesočnatá pláž sa nachádza cca 600 metrov od hotela. Lehátka a slnečníky, rovnako tak vodné športy sú za poplatok.
Šport a zábava
Billiard, šípky, požičovňa bicyklov, zábavný večerný program, karaoke, herňa s TV, vodné športy na plážy (za poplatok).
Služby v cene
Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté do ceny zájazdu získate po príjazde do hotela.
Služby za poplatok
Klimatizácia 7€/deň, sejf 3€/deň, TV, internetový kútik, billiard, šípky, požičovňa bicyklov, služba prania a žehlenia, zábavný večerný program. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platia, získate po príjazde do hotela.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdu TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína.
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných poplatkov a paliva, transfer vmieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK