Metropole Číny rychlovlakem, Čína, 30.6.2018, Podľa programu

Metropole Číny rychlovlakem

Metropole Číny rychlovlakem
Termín:
30.6.2018 – 7.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Podľa programu
Číslo termínu:61437763
od 1 461 € Konečná cena

Okruh

1.DEN Odlet z Prahy do Pekingu.
2. DEN Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, volno.
3. DEN Celodenní prohlídka Pekingu – náměstí Nebeského klidu, jízda rikšou s prohlídkou tradiční zástavby města – hutongů, Chrám nebes.
4. DEN Dopoledne prohlídka letního paláce. Odpoledne přejezd Velké čínské zdi a pohřebního údolí dynastie Ming. Zastavení na fotku u olympijských stadionů. Večer ochutnávka pekingské kachny.
5. DEN Dopoledne přejezd na nádraží a přejezd rychlovlakem do Suzhou. Po příjezdu plavba lodí po Velkém kanále a následně dojezd do hotelu, ubytování. Večerní procházka po historické části Suzhou – Shan Tang Ancient Street.
6. DEN Prohlídka Zahrady mistra rybářských sítí a návštěva centra výroby hedvábí. Přejezd do vodní vesnice Tongli, prohlídka. Pokračování do Šanghaje.
7. DEN Prohlídka města – nové oblasti Pudong s mrakodrapy, historicky chráněného nábřeží Bund, Nanjing Road. Volno na nákupy.
8. DEN Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.
9. DEN Přílet do Prahy.

Cena zahŕňa

CENA ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha – Peking, Šanghaj – Praha, letištní taxy a další poplatky, 6× ubytování v hotelu ccc/cccc, 6× snídani, oběd (D3, 4, 6, 7), večeři (D2, 3, 4, 5), dopravu a vstupy dle programu, služby česky mluvícího průvodce CK FISCHER

 

Príplatky

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: jednolůžkový pokoj 4 500 Kč

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění, vízum do Číny (1 700 Kč), spropitné

Zľavy

SLEVY: dítě 2–12 let v doprovodu 2 dospělých osob 1 300 Kč

 

Poznámka

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 15

TERMÍNY ODLETU A CENY:

6. 5. | 1. 7. | 14. 10. 2017 37 990 Kč

Informácie o lete
Odlet: 15. 3. 3:25
Návrat: 15. 3. 3:25
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK