Marirena, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 8.6.2018, Raňajky
Marirena
Marirena
Marirena
Marirena
Marirena
starstarstar
-0 %
LM
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
375 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Marirena Hotel
Poloha a popis
Marirena hotel je moderný hotelový komplex ponúkajúci 54 štýlovo a vzorne upravených izieb a studií. Hotel sa nachádza v turistickej oblasti Amoudara, 4 km od centra Heraklionu a iba necelých 100 m od krásne organizovanej nekonečnej piesočnatej pláže. Pláž je najdlhšia v oblasti Heraklionu a je lemovaná barmi, obchodmi, hotelmi, reštauráciami, kaviarňami a miestnymi trhmi. Je ideálnym miestom pre rodiny a páry hľadajúce ubytovanie v blízkosti pláže, kde môžu stráviť príjemnú dovolenku, buď relaxom na pláži alebo cestovaním po okolí vrátane návštevy hlavného mesta Heraklion, kam je možnosť dostať sa miestnou autobusovou dopravou.
Vybavenie hotela
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a zmenárňou, Wi-Fi na recepcii a na izbách, reštaurácia, bar pri bazéne, snack bar, vonkajší bazén, detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma. V hoteli je taktiež požičovňa áut a motoriek.
Vybavenie izby
Marirena Hotel ponúka niekoľko typov ubytovania:
- izby pre 2-4 osoby
- studia pre 2-3 osoby

Všetky izby sú vybavené: vlastné sociálne zariadenie, chladnička (za poplatok), telefón, TV, trezor (za poplatok), klimatizácia (za poplatok), fén (na vyžiadanie), žehlička (na vyžiadanie), balkón alebo terasa.
Stravovanie
Hotel ponúka stravovanie formou jednoduhej polpenzie. Jedlo je podávané formou bufetu, raňajky 08:00 - 09:30 a večere 19:00 - 21:00. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
Alebo program ALL INCLUSIVE LIGHT - raňajky, obedy, večere formou light bufetu a základné nápoje miestnej výroby.
Pláž a plážový servis
Hotel je vzdialený iba 100 m od piesočnatej pláže. Slnečníky a lehátka sú na pláži za poplatok, rovnako ako vodné športy.
Pre deti
Detská postielka (na vyžiadanie), detské stoličky (v reštaurácii), oddelený detský bazén, hojdačky v blízkosti detského bazénu, detské ihrisko v blízkosti hotelu.
Šport a zábava
Ponuka športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príjazde do hotelu.
Služby v cene
Wi-Fi pripojenie na internet v izbách a všetky hotelové priestory.
Služby za poplatok
Požičovňa áut a bicyklov, organizované výlety, potápanie, jazda na koni. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu, a ktoré sa platia na mieste, získate po príjazde do hotelu
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdu TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína.
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...