Marirena, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 8.6.2018, Raňajky
Marirena
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:63476427
370 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Marirena Hotel
Poloha a popis
Marirena hotel je moderný hotelový komplex ponúkajúci 54 štýlovo a vzorne upravených izieb a studií. Hotel sa nachádza v turistickej oblasti Amoudara, 4 km od centra Heraklionu a iba necelých 100 m od krásne organizovanej nekonečnej piesočnatej pláže. Pláž je najdlhšia v oblasti Heraklionu a je lemovaná barmi, obchodmi, hotelmi, reštauráciami, kaviarňami a miestnymi trhmi. Je ideálnym miestom pre rodiny a páry hľadajúce ubytovanie v blízkosti pláže, kde môžu stráviť príjemnú dovolenku, buď relaxom na pláži alebo cestovaním po okolí vrátane návštevy hlavného mesta Heraklion, kam je možnosť dostať sa miestnou autobusovou dopravou.
Vybavenie hotela
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a zmenárňou, Wi-Fi na recepcii a na izbách, reštaurácia, bar pri bazéne, snack bar, vonkajší bazén, detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma. V hoteli je taktiež požičovňa áut a motoriek.
Vybavenie izby
Marirena Hotel ponúka niekoľko typov ubytovania:
- izby pre 2-4 osoby
- studia pre 2-3 osoby

Všetky izby sú vybavené: vlastné sociálne zariadenie, chladnička (za poplatok), telefón, TV, trezor (za poplatok), klimatizácia (za poplatok), fén (na vyžiadanie), žehlička (na vyžiadanie), balkón alebo terasa.
Stravovanie
Hotel ponúka stravovanie formou jednoduhej polpenzie. Jedlo je podávané formou bufetu, raňajky 08:00 - 09:30 a večere 19:00 - 21:00. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
Alebo program ALL INCLUSIVE LIGHT - raňajky, obedy, večere formou light bufetu a základné nápoje miestnej výroby.
Pláž a plážový servis
Hotel je vzdialený iba 100 m od piesočnatej pláže. Slnečníky a lehátka sú na pláži za poplatok, rovnako ako vodné športy.
Pre deti
Detská postielka (na vyžiadanie), detské stoličky (v reštaurácii), oddelený detský bazén, hojdačky v blízkosti detského bazénu, detské ihrisko v blízkosti hotelu.
Šport a zábava
Ponuka športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príjazde do hotelu.
Služby v cene
Wi-Fi pripojenie na internet v izbách a všetky hotelové priestory.
Služby za poplatok
Požičovňa áut a bicyklov, organizované výlety, potápanie, jazda na koni. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu, a ktoré sa platia na mieste, získate po príjazde do hotelu
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdu TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína.
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK