Maliatim Aparthotel, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 8.6.2018, Bez stravy
Maliatim Aparthotel
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61591765
324 € Konečná cena

Poloha a popis
Malý rodinný aparthotel Maliatim sa nachádza v kľudnej jednosmernej ulici v známom rušnom letovisku Malia. Ide o dvojpodlažnú budovu, ktorá ponúka 17 apartmánov různych veľkostí. Centrum letoviska je s obchodmi akéhokoľvek druhu, taverny, kaviarne, supermarkety, banky, lekárne, atď., vzdialené cca 5 minút od Maliatimu. Vzdialenosť od letiska Heraklion je 35 km, od hlavného mesta 38 km.
Vybavenie hotela
Recepcia, snack bar, vonkajší bazén, yacuzzi, detský bazén a slnečníky zdarma, sauna (za poplatok).
Vybavenie izby
Apartmány sú roznych veľkostí od 25 do 45m^2 pre 2-4 osoby. Majú 2 oddelené miestnosti, vlastné socálne zariadenie (sprcha, WC), vabavený kuchynský kútik, chladničku, klimatizáciu (za poplatok), sejf (za poplatok).
Stravovanie
Bez stravy. Možnosť dokúpenia raňajok.
Pláž a plážový servis
Najbližšia pláž je vzdialená cca 1 km. Plážový servis a vodné športy za poplatok.
Pre deti
Detský bazén, detská postielka.
Šport a zábava
Sauna za poplatok. Možnosti zábavy v centre letoviska Malia.
Služby v cene
Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté do ceny zájazdu získate po príjazde do Maliatimi.
Služby za poplatok
Sauna, klimatizácia. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platia, získate po príjazde do apartmánov.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane strona zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdu TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 kg kabína.
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive alebo do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK