Kombinovaný zájazd Zakynthos - jar, Grécko, Grécko ostrovy, Zakynthos, Tsilivi, 2.6.2018, Bez stravy
Kombinovaný zájazd Zakynthos - jar
Kombinovaný zájazd Zakynthos - jar
Kombinovaný zájazd Zakynthos - jar
-14 %
LM
250 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinovaný zájazd Zakynthos
Popis
Program zájazdu:

Termín: 02.06. - 14.06., 13 dní / 11 nocí

Odchod zo Slovenska autobusom

Prílet do Bratislavy

Ubytovanie: štúdiá No name     


Predsezónne termíny - zájazdy v máji/júni: trasa autobusom vedie zo Slovenska cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko, po gréckej pevnine do prístavu Kilini a trajekt na ostrov Zakynthos. Naspäť prílet do Bratislavy.Termín: 27.09. - 08.10., 12 dní / 10 nocí

Odlet z Bratislavy

Príchod autobusom na Slovensko

Ubytovanie: štúdiá No name      


Posezónne termíny - zájazdy v septembri: odlet z Bratislavy na vybrané miesto, naspäť trajekt na grécku pevninu a cesta autobusom na Slovensko cez Macedónsko/Bulharsko, Srbsko a Maďarsko.Cena zahŕňa:
dopravu (autobus, lietadlo – alebo opačne), transfery na letisko z miesta pobytu, ubytovanie na príslušný počet nocí v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu (v základnej cene je zahrnuté ubytovanie v štúdiu, ktoré určí CK), upratovanie (v štúdiách a apartmánoch je upratovanie a výmena posteľnej bielizne na začiatku pobytu, v ostatných ubytovacích zariadeniach podľa vlastných predpisov), spotrebu vody a energie, služby delegáta CK, poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 95 € / os. nad 2 roky • 28 € / dieťa do 2 rokov, príplatok za nástupné miesto.

Poznámka:

Pobyt na mieste je podľa uvedeného počtu nocí s možnosťou zakúpenia si fakultatívnych výletov. V súvislosti so zmenami harmonogramu trajektov alebo s inými neočakávanými udalosťami má CK právo posunúť termíny zájazdov o 1 – 3 dni. Trasy a nástupné miesta autobusov môžu byť doplnené podľa počtu klientov, resp. požiadaviek skupiny účastníkov.Nepovinné príplatky:
Vo vybraných destináciách je možnosť doplatiť si konkrétny hotel. Konkrétne štúdio/apartmán je možný za príplatok 40 € / os. / pobyt (inak určuje ubytovanie CK). Výber konkrétneho ubytovania závisí od počtu voľných izieb v danej destinácii. Možnosť doobjednania si miestenky v autobuse za 5 € / os. a balíka služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 €/os./deň.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.