Kombinovaný zájazd Kréta, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta východ, Agios Nikolaos, 26.5.2018, Bez stravy
Kombinovaný zájazd Kréta
Kombinovaný zájazd Kréta
Kombinovaný zájazd Kréta
Kombinovaný zájazd Kréta
Kombinovaný zájazd Kréta
-7 %
FM
306,50 €
Popis
Program zájazdu:

Termín: 22.9. - 5.10., 14 dní / 11 nocí

Odlet z Bratislavy alebo z Košíc

Príchod autobusom na Slovensko

Ubytovanie: štúdiá No name  

 

Posezónne termíny - zájazdy v septembri: odlet z Bratislavy alebo z Košíc na vybrané miesto, naspäť trajekt na grécku pevninu a cesta autobusom na Slovensko cez Macedónsko/Bulharsko, Srbsko a Maďarsko.Cena zahŕňa:
dopravu (autobus, loď, lietadlo – alebo opačne), transfery z prístavu/z letiska na miesto pobytu, ubytovanie na príslušný počet nocí v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu (v základnej cene je zahrnuté ubytovanie v štúdiu, ktoré určí CK), upratovanie (v štúdiách a apartmánoch je upratovanie a výmena posteľnej bielizne na začiatku pobytu, v ostatných ubytovacích zariadeniach podľa vlastných predpisov), spotrebu vody a energie, služby delegáta CK, poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 95 € / os. nad 2 roky • 28 € / dieťa do 2 rokov, príplatok za nástupné miesto.

Poznámka:

Pobyt na mieste je podľa uvedeného počtu nocí s možnosťou zakúpenia si fakultatívnych výletov. V súvislosti so zmenami harmonogramu trajektov alebo s inými neočakávanými udalosťami má CK právo posunúť termíny zájazdov o 1 – 3 dni. Trasy a nástupné miesta autobusov môžu byť doplnené podľa počtu klientov, resp. požiadaviek skupiny účastníkov.

 

Vezmite prosím na vedomie, že pri zájazdoch na Kalymnos a Krétu, kde je trajekt z Atén, je cesta do alebo z destinácie dlhšia a okrem jednej noci v autobuse môže byť ďalšia noc ešte aj počas cesty na trajekte.

 

1. pri preprave loďou/trajektom autobus zostáva v prístave a preto si počas plavby každý klient zodpovedá za svoju batožinu sám.

2. plavba trajektom môže byť nočná.Nepovinné príplatky:

Vo vybraných destináciách je možnosť doplatiť si konkrétny hotel. Konkrétne štúdio/apartmán je možný za príplatok 40 € / os. / pobyt (inak určuje ubytovanie CK). Výber konkrétneho ubytovania závisí od počtu voľných izieb v danej destinácii. Možnosť doobjednania si miestenky v autobuse za 5 € / os. a balíka služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.