Ilios, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 19.9.2018, Raňajky
Ilios
FM
Termín:
19.9.2018 – 26.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62242325
352,30 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Základné informácie
Vzdialenosťod letiska: 28 km

Najbližšie mesto: Heraklion 28 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže:
Popis
 Hotel Ilios prešiel v roku 2015 rekonštrukciou a pozostáva  z hlavnej budovy (3 poschodia) s výťahom. K dispozícií je televízna miestnosť, wifi pripojenie v lobby.
Poloha
Hotel leží na severnom pobreží Kréty, v blízkosti mesta Hersonissos a 28km od medzinárodného letiska Heraklion.
Vybavenie izieb
Štandardné izby s možnosťou jednej prísteľky sú vybavené kúpeľnou so sprchou/WC, fén, SAT/TV, Wi-fi. Minichladnička, trezor, individuálna klimatizácia za poplatok. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Pláž
Hotel nedisponuje súkromnou plážou.
Strava
Stravovanie v hlavnej reštaurácií formou bufetových stolov. K dispozícií je snack bar pri bazéne.
Pre deti
 Detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Koncept
Hotel poskytuje ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo formou all inclusive, vo forme otvoreného bufetu. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií hotela.
Web
 http://www.hotelilios.gr
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK