Ilios, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 19.9.2018, Raňajky
Ilios
FM
Termín:
19.9.2018 – 26.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62242325
od 377,30 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Popis
Vzdialenosťod letiska: 28 km

Najbližšie mesto: Heraklion 28 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže:
Základné informácie
 Hotel Ilios prešiel v roku 2015 rekonštrukciou a pozostáva  z hlavnej budovy (3 poschodia) s výťahom. K dispozícií je televízna miestnosť, wifi pripojenie v lobby.
Poloha
Hotel leží na severnom pobreží Kréty, v blízkosti mesta Hersonissos a 28km od medzinárodného letiska Heraklion.
Vybavenie izieb
Štandardné izby s možnosťou jednej prísteľky sú vybavené kúpeľnou so sprchou/WC, fén, SAT/TV, Wi-fi. Minichladnička, trezor, individuálna klimatizácia za poplatok. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Pláž
Hotel nedisponuje súkromnou plážou.
Strava
Stravovanie v hlavnej reštaurácií formou bufetových stolov. K dispozícií je snack bar pri bazéne.
Pre deti
 Detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Koncept
Hotel poskytuje ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo formou all inclusive, vo forme otvoreného bufetu. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií hotela.
Web
 http://www.hotelilios.gr
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK