Ilios Apartments, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 8.6.2018, Bez stravy
Ilios Apartments
Ilios Apartments
Ilios Apartments
Ilios Apartments
Ilios Apartments
starstarstar
-0 %
LM
337 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Ilios Malia Apartments
Poloha a popis
Malebné štúdiá v Ilios Apartments sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Malia, ktoré zaujme hostí milujúcich históriu, prechádzky po piesočnatých plážach, ale aj hostí hľadajúcich rušný život. Ilios Apartments sa nachádzajú iba pár krokov od starého mesta Malia a sú vzdialené iba 30 kilometrov od mesta Heraklion a 27 kilometrov od medzinárodného letiska. Malia je vyhľadávané letovisko pre možnosť relaxácie, ale aj aktívneho využitia dovolenky.
Vybavenie hotela
Štúdiá majú recepciu, vonkajší bazén s jacuzzi, spoločenskú miestnosť, detské ihrisko, reštauráciu, bar pri bazéne, slnečnú terasu s lehátkami, internetová kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie (zdarma), biliard, karaoke a parkovisko.
Vybavenie izby
Hostia sa môžu ubytovať v príjemnýchštúdiách pre 2 - 4 osoby. Tieto štúdiá sú vybavené kúpelňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením, fénom, kuchynským kútikom so základným vybavením, chladničkou, individuálne ovládanou klimatizáciou (za poplatok), TV, sejfom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Stravovanie
Bez stravovania, raňajky, polpenzia alebo plná penzia.
Pláž a plážový servis
Štúdiá sa nachádzajú cca 900 metrov (10 minút chôdze) od krásnej pláže. Lehátka a slnečníky za poplatok, rovnako tak vodné športy.
Pre deti
Detské ihrisko, detská postieľka.
Šport a zábava
Bazén s jacuzzi, billiard, karaoke, vodné športy na pláži (za poplatok), nočný život v letovisku Malia.
Služby v cene
Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté do ceny zájazdu získate po príjazde do destinácie.
Služby za poplatok
Sejf 3€/deň, klimatizácia 7€/deň, internetový kútik, billiard, karaoke, vodné športy na pláži. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu a ktoré sa hradia získate po príjazde do destinácie.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdom TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...