Hersonissos Central, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 6.6.2018, Raňajky
Hersonissos Central
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59603609
483 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Chersonissos Central
Poloha

V centre letoviska Chersonissos cca 25 km od Heraklionu. Supermarkety, obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, taverny a kluby v tesnej blízkosti. Výborné autobusové spojenie (zastávka pri hoteli).

Vybavenie

90 izieb v 2 susediacich budovách, recepcia, trezor za poplatok, reštaurácia, bar, lobby s TV / sat. Vonku bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky za poplatok, bar pri bazéne.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia za poplatok, telefón, TV / sat., Minichladnička za poplatok, trezor za poplatok, balkón alebo terasa.

DRS: pozri DR, chladnička zdarma, renovované.

SGL: pozri DR, obsadenosť 1 osobou, menšie.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu.

Zábava

Možnosť zábavy a zábavných večerov v centre letoviska Chersonissos.

Pláž

Piesočná pláž 250 m, lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport

Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži.

Deti

Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách. Za poplatok: internetový kútik v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRS): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1dítě / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Jednoposteľová izba (SGL): 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 6. 6. 4:10
Návrat: 13. 6. 23:25
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK