Golf View, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, 10.6.2018, Raňajky
Golf View
FM
Termín:
10.6.2018 – 17.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61554172
373 € Konečná cena
800 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Rodos Blue
Poloha a popis
Hotel Golf view leží v kopci s výhľadom na Egejské more a 18 jamkové golfové ihrisko. Hotel s kapacitou 42 izieb leží 900 metrov od pláže. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov ktorí uprednostňujú pokojné okolie a golf. Mesto Rhodos je vzdialené 18 km a letisko 20 km.
Vybavenie hotela
Recepcia, výťah, wifi v lobby za poplatok, reštaurácia, á la carte reštaurácia, bar, snack bar, internetový kútik, špeciálne vymedzené priestory pre fajčiarov, bazén, záhrada, parkovisko, trezor, čistiareň, práčovňa a žehlenie, obchod so suvenírmi a požičovňu kolies i áut.
Vybavenie izby
Štandardné izby majú rozlohu 25 m2 a sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, fénom, chladničkou, satelitnou TV, odhlučnením, uteráky na pláž a balkónom. Jednolôžkové izby sú len na vyžiadanie.
Stravovanie
All inclusive formou bufetu zahŕňa raňajky, obedy, popoludňajšie snacky a večere. Alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby zadarmo.
Pláž a plážový servis
Kamienková pláž je vzdialená 900 metrov od hotela. Slnečníky, ležadlá, vodné športy i potápanie sú na pláži k dispozícii za poplatok.
Pre deti
Detské ihrisko.
Šport a zábava
Tenisový kurt, biliard a blízko hotela ležiace golfové ihrisko (za poplatok), na pláži vodné športy a potápanie.
Služby v cene
Wifi připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Klimatizace a trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU dôležité informácie k zájazdom TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK