Galatia, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hani Kokkini, 8.6.2018, Bez stravy
Galatia
Galatia
Galatia
Galatia
Galatia
starstarstar
-0 %
LM
199 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Galatia FREEDOM
Poloha a popis
Apartmány Galatia sa nachádzajú v letovisku Kokkini Hani, len 100 metrov od piesočnej pláže, ktorú oddeľuje miestna komunikácia. Apartmány nemajú udelenú oficiálnu kategóriu, doporučujeme ich ako 3*. V dosahu 400 metrov je množstvo obchodíkov a reštaurácií. Vzdialenosť od letiska je 7 km a od Heraklionu 10 km. Ďialnica do hlavného mesta Heraklion sa nachádza cca 150 m od ubytovania, miestna komunikácia je priamo u apartmánov a najbližšia piesočná pláž je k dispozícii cca 150-200m cez miestnu komunikáciu. Ubytovanie je v apartmánoch, alebo štúdiách s kuchyňkou, bez stravovania, alebo s možnosťou zakúpiť si úplne nový program FREEDOM, ktorý zahŕňa all inclusive a prenájom auta na celú dobu pobytu.

Užite si neobmedzenú jazdu! S programom Galatia FREEDOM!

Plné využívanie all inclusive programu v 4 hoteloch súčastne! Prenájom automobilu po dobu pobytu s kompletným poistením a neomezenými kilometrami v cene programu (pohonné hmoty sú však na vlastné náklady)! To je program FREEDOM.

Ubytovanie v študiách Galatia (bez stravovania) s kuchyňkou. All Inclusive v apartmánoch Blue Sky Beach, Comfort Malievi Aparthotel, Comfort Corali Beach a v hoteli Amounda Bay 4*. Apartmány Blue Sky Beach a Comfort Corali Beach se nachádzajú vo vzdialenosti cca 4 km od Galatia Apartments, Comfort Malievi Aparthotel cca 12 km od Galatia Apartments a hotel Amounda Bay cca 21 km od Galatia Apartments. Možnosť využívať vybavenie týchto hotelov vrátane reštaurácií, barov, bazénov, atď. Auto bude pristavené v deň príletu pri hoteli, v prípade nočného príletu nasledujúcí deň. Transfer z letiska do hotelu a späť je zaistený. All inclusive program a prenájom auta je zahrnutý iba v cene programu FREEDOM, nie v cene ubytovania bez stravy!
Vybavenie hotela
Recepce, Wi-Fi v lobby (zdarma), snack bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětské hřiště a půjčovna aut.
Vybavenie izby
Odhlučněná prostorná studia a apartmány mají vlastní sociální zařízení, fén (možný k zapůjčení na recepci), kuchyňský kout se základním vybavením (rychlovarná konvice, chladnička), klimatizace (za poplatek 7€/den), TV, telefon a balkon nebo terasu. Jsou zde 2 typy ubytování dle obsazenosti:

• studio pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě 2 - 12 let
• apartmány pro 2 - 4 osoby
Studia je jedna menší místnost a apartmán pro 2 - 4 osoby je jedna větší, prostornější místnost. Apartmán pro 4 osoby má 2 místnosti a jsou k dispozici pouze 2 apartmány této velikosti.
Stravovanie
Bez stravovania alebo Freedom All Inclusive Program

Orientačný program a zloženie all incluvie v hoteloch Blue Sky Beach, Comfort Corali Beach a Comfort Malievi Aparthotel:
• Raňajky: formou amerického bufetu v hlavnej reštaurácii ( 07:30 – 09:30 )
• Obed: light bufet v hlavnej reštaurácii ( 13:00 - 15:00 )
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii ( 19:30 – 21:30 )
NÁPOJE :
- počas hlavneho jedla (obed, večera) v hlavnej reštaurácii: miestne víno (biele, červené alebo ružové), miestne nealkoholické nápoje , ovocné šťavy/džúsy (nie fresh), čapované pivo, čerstvá voda .
HLAVNÝ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00)
- miestne alkoholické nápoje ouzo, raki, možnosť koktejlov (podľa aktuálnej ponuky Vám upresnia na bare), miestne víno, miestne pivo, prekvapkávaná káva, čaj, ovocné šťavy (nie fresh), pitná voda, občerstvenie (popcorn, sušienky) .
- 16:00 - 17:00 coffee time na bare, zmrzlina 16:00 - 17:00
Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok.

Orientačný program a zloženie all incluvie v hoteli Amounda Bay 4* Hotel Amounda Bay bude otvorený od 26.5.2018

Raňajky: 7:30 hod - 10:00 hod
Kombinácia najlepších lokálnych produktov, ktorá uspokojí i tie najnáročnejšie chute.
Obed 12:30 hod - 14:30 hod
Obed je podávaný v klasickom stredomorskom štýle, doplnený o víno a pivo.
Večera 19:00 hod - 21:30 hod
Večera je zložená z tradičných gréckych pokrmov doplnená o kuchársku show (mäso na grile, cestoviny, asijská kuchyňa).

Pool bar - otváracia doba: 10:30 hod - 18:00 hod
Hlavný bar - otváracia doba: 18:00 hod - 01:00 hod

Od 11:00 hod do 18:00 hod ponúka hotel snack v podobe zmrzliny, burgrov, hotdogov, pizze a popkornu. Ďalší snack je potom od 16:30 hod do 17:30 hod a podáva sa káva, čaj, koláčiky a sušienky.
Nápoje v rámci programu all inclusive sú podávané od 10:30 hod do 23:00 hod a skladajú sa z lokálnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov, čapovaného piva a vína, koktejlového menu a teplých nápojov v podobe kávy a čaju.

Složenie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - vedením jednotlivých hotelov.
Pre deti
Dětské hřiště.
Šport a zábava
Bazén, Tv na recepci, Wi-Fi.
Služby v cene
Wi-Fi v lobby aparthotelu Galatia zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do aparthotelu.
Služby za poplatok
Klimatizácia 7€/deň, fakultatívne služby, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sú na mieste za poplatok, získate po príchod do aparthotelu.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
DůležIté informace k zájezdů ZDE
Poznámka
Hotel Amounda Bay bude otvorený od 26.5.2018
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...