Galatia, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hani Kokkini, 8.6.2018, Bez stravy
Galatia
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61048417
318 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Galatia FREEDOM
Poloha a popis
Apartmány Galatia sa nachádzajú v letovisku Kokkini Hani, len 100 metrov od piesočnej pláže, ktorú oddeľuje miestna komunikácia. Apartmány nemajú udelenú oficiálnu kategóriu, doporučujeme ich ako 3*. V dosahu 400 metrov je množstvo obchodíkov a reštaurácií. Vzdialenosť od letiska je 7 km a od Heraklionu 10 km. Ďialnica do hlavného mesta Heraklion sa nachádza cca 150 m od ubytovania, miestna komunikácia je priamo u apartmánov a najbližšia piesočná pláž je k dispozícii cca 150-200m cez miestnu komunikáciu. Ubytovanie je v apartmánoch, alebo štúdiách s kuchyňkou, bez stravovania, alebo s možnosťou zakúpiť si úplne nový program FREEDOM, ktorý zahŕňa all inclusive a prenájom auta na celú dobu pobytu.

Užite si neobmedzenú jazdu! S programom Galatia FREEDOM!

Plné využívanie all inclusive programu v 4 hoteloch súčastne! Prenájom automobilu po dobu pobytu s kompletným poistením a neomezenými kilometrami v cene programu (pohonné hmoty sú však na vlastné náklady)! To je program FREEDOM.

Ubytovanie v študiách Galatia (bez stravovania) s kuchyňkou. All Inclusive v apartmánoch Blue Sky Beach, Comfort Malievi Aparthotel, Comfort Corali Beach a v hoteli Amounda Bay 4*. Apartmány Blue Sky Beach a Comfort Corali Beach se nachádzajú vo vzdialenosti cca 4 km od Galatia Apartments, Comfort Malievi Aparthotel cca 12 km od Galatia Apartments a hotel Amounda Bay cca 21 km od Galatia Apartments. Možnosť využívať vybavenie týchto hotelov vrátane reštaurácií, barov, bazénov, atď. Auto bude pristavené v deň príletu pri hoteli, v prípade nočného príletu nasledujúcí deň. Transfer z letiska do hotelu a späť je zaistený. All inclusive program a prenájom auta je zahrnutý iba v cene programu FREEDOM, nie v cene ubytovania bez stravy!
Vybavenie hotela
Recepce, Wi-Fi v lobby (zdarma), snack bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětské hřiště a půjčovna aut.
Vybavenie izby
Odhlučněná prostorná studia a apartmány mají vlastní sociální zařízení, fén (možný k zapůjčení na recepci), kuchyňský kout se základním vybavením (rychlovarná konvice, chladnička), klimatizace (za poplatek 7€/den), TV, telefon a balkon nebo terasu. Jsou zde 2 typy ubytování dle obsazenosti:

• studio pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě 2 - 12 let
• apartmány pro 2 - 4 osoby
Studia je jedna menší místnost a apartmán pro 2 - 4 osoby je jedna větší, prostornější místnost. Apartmán pro 4 osoby má 2 místnosti a jsou k dispozici pouze 2 apartmány této velikosti.
Stravovanie
Bez stravovania alebo Freedom All Inclusive Program

Orientačný program a zloženie all incluvie v hoteloch Blue Sky Beach, Comfort Corali Beach a Comfort Malievi Aparthotel:
• Raňajky: formou amerického bufetu v hlavnej reštaurácii ( 07:30 – 09:30 )
• Obed: light bufet v hlavnej reštaurácii ( 13:00 - 15:00 )
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii ( 19:30 – 21:30 )
NÁPOJE :
- počas hlavneho jedla (obed, večera) v hlavnej reštaurácii: miestne víno (biele, červené alebo ružové), miestne nealkoholické nápoje , ovocné šťavy/džúsy (nie fresh), čapované pivo, čerstvá voda .
HLAVNÝ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00)
- miestne alkoholické nápoje ouzo, raki, možnosť koktejlov (podľa aktuálnej ponuky Vám upresnia na bare), miestne víno, miestne pivo, prekvapkávaná káva, čaj, ovocné šťavy (nie fresh), pitná voda, občerstvenie (popcorn, sušienky) .
- 16:00 - 17:00 coffee time na bare, zmrzlina 16:00 - 17:00
Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok.

Orientačný program a zloženie all incluvie v hoteli Amounda Bay 4*

Raňajky: 7:30 hod - 10:00 hod
Kombinácia najlepších lokálnych produktov, ktorá uspokojí i tie najnáročnejšie chute.
Obed 12:30 hod - 14:30 hod
Obed je podávaný v klasickom stredomorskom štýle, doplnený o víno a pivo.
Večera 19:00 hod - 21:30 hod
Večera je zložená z tradičných gréckych pokrmov doplnená o kuchársku show (mäso na grile, cestoviny, asijská kuchyňa).

Pool bar - otváracia doba: 10:30 hod - 18:00 hod
Hlavný bar - otváracia doba: 18:00 hod - 01:00 hod

Od 11:00 hod do 18:00 hod ponúka hotel snack v podobe zmrzliny, burgrov, hotdogov, pizze a popkornu. Ďalší snack je potom od 16:30 hod do 17:30 hod a podáva sa káva, čaj, koláčiky a sušienky.
Nápoje v rámci programu all inclusive sú podávané od 10:30 hod do 23:00 hod a skladajú sa z lokálnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov, čapovaného piva a vína, koktejlového menu a teplých nápojov v podobe kávy a čaju.

Složenie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - vedením jednotlivých hotelov.
Pre deti
Dětské hřiště.
Šport a zábava
Bazén, Tv na recepci, Wi-Fi.
Služby v cene
Wi-Fi v lobby aparthotelu Galatia zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do aparthotelu.
Služby za poplatok
Klimatizácia 7€/deň, fakultatívne služby, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sú na mieste za poplatok, získate po príchod do aparthotelu.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
DůležIté informace k zájezdů ZDE
Poznámka
CLEVER UBYTOVANIE   svojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu. CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotel ponúka, vrátane all inclusive. Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov: 1. Klient ušetrí nezanedbateľnú časť peňazí 2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbe, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby. Základná charakteristika - vzdialenosť medzi oboma budovami je maximálne 300 metrov, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov - klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka. - Polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam dochádza na all inclusive

PRI ZAKÚPENÍ ZÁJAZDU MENEJ AKO 3 DNI PRED ODLETOM JE ALL INCLUSIVE NA VYŽIADANIE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK