Dražica, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Krk, 4.4.2018, Polpenzia
Dražica
Termín:
4.4.2018 – 9.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:6 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60667751
206 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel DRAŽICA
Poloha
hotel sa nachádza v zeleni, cca 800 m od mesta Krk.
Vybavenie
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi na recepcii hotela a v lobby bare ZADARMO, zmenáreň, TV miestnosť, tanečná terasa.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, trezorom, fénom, chladničkou, niektoré s možnosťou prístelky (pre dieťa do 12 rokov). Izba SUITE - 2lôžková izba, denná miestnosť s rozkladacím gaučom.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov. V termínoch do 23.6. a od 17.9. nápoje k večeri zadarmo (džús, víno, pivo).
Pláž
kamenistá, čiastočne okruhliaková, cca 30 m.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes - ZADARMO, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, vodné športy, animácie pre deti (v 7. a 8. mesiaci), požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok, parkovanie za poplatok 3 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 1/2: dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBU 1/2 + 1: dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBU 1/2 + 2 a 1/4: dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20%.
Zvláštne zľavy
v termíne pobytu do 30.6.a od 8.9. Vám bude poskytnutá pri min. sedem dňovom pobyte mimoriadna zľava 15%. Túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, ekologickú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov - 89 EUR/os./týždeň, na vyžiadanie - detská postieľka (za poplatok 6 EUR / deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK