Diamond Apartments & Suites, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 13.6.2018, Bez stravy

Diamond Apartments & Suites starstarstar

Diamond Apartments & Suites
FM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62214413
364,30 € Konečná cena

Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Heraklion medzinárodné letisko 26km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos  100m

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100m
Popis
Diamond Apartments & Suites je menší rodinný komplex, ktorý bol kompletne renovovaný v r. 2015 v štýle  boutique. Je situovaný v tichom susedstve centra mesta Hersonissos v známej oblasti Chersonissos a to len dve minúty chôdze od najbližšej pláže, miestného trhoviska či viacerých barov a reštaurácii. 15 apartmánových a suites jednotiek je ladených v sviežich farbách. Rezort je vybavený vstupnou halou s recepciou, ktorá je k dispozícii vo vymedzenom čase od 09:00 – 12:00 a od 18:00 – 21:00, výťahom, práčovňou, úschovňou batožiny, faxom, bezplatným parkovaním, možnosťou prenájmu vozidla. Tento rezort doporučujeme klientom, ktorí uprednostňujú komfortné ubytovanie s dostatkom súkromia a potrebným vybavením i pre možnosti dovolenkového varenia.  
Poloha
Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Hersonissos vzdialený len 100m od nákupných možností a zábavy. Medzinárodné letisko Nikosa Kazantzakisa je vzdialené 26 Km.
Pláž
Piesočnatá pláž s hrubším pieskom a  kamienkami pri vstupe do mora je od rezortu vzdialená približne 100m.  Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Vybavenie izieb
Všetky apartmámny disponujú balkónom / terasou, WC / kúpelňou so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, mini chladničkou, čajovým setom, trezorom, kuchynkou a zariadením a za poplatok je možné vyžívať individuálne riadenú klimatizáciu, minibar a telefón.
Strava
Rezort disponuje menšou reštauráciou. V blízkosti sa nachádza i viacero skvelých rešaturáčných zariadení.
Šport a zábava
Hostia môžu zdarma využívať bazény v dvoch susedných hoteloch Central Hotel a Palm Beach Club hotel.
Pre deti
Pre deti je k dispozícii detská postieľka.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez stravy alebo s raňajkami.
Web
www.diamondapts.gr
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK