Depandance Lola, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios sever, 18.6.2018, Bez stravy
Depandance Lola
FM
Termín:
18.6.2018 – 25.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61115720
331,35 € Konečná cena

Stredisko
Agios Georgios - malé a pokojné letovisko na severozápade ostrova Korfu s nádhernou, viac než 2 km dlhou piesočnatou plážou je vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku a spoznávanie ostrova. V Agios Georgios sú počas celého leta otvorené obchody, reštaurácie, taverny a fast foody. Motorovým člnom odporúčame zájsť do blízkych vyhľadávaných stredísk Paleokastritsa a Arillas. Krásnou prechádzkou sa dostanete na mys Afionas, odkiaľ je nádherný výhľad na celú zátoku.
Poloha
iba 30 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží ostrova Korfu, od ktorej ho oddeľuje iba prístupová komunikácia. Stredisko sa rozprestiera na severozápade ostrova. Od hlavného mesta Kerkyra a letiska je ubytovanie vzdialené cca 33 km.

Popis
príjemné, jednoduchšie, ale priestrannejšie ubytovanie štúdiového typu je súčasťou hotelového komplexu Alkyon, kde klienti môžu využívať všetky služby hotela.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, priestranná klimatizovaná reštaurácia s barom, bazén so sladkou vodou s malebným výhľadom na záliv a more, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, obchod.

Ubytovanie
Typy izieb:
• klimatizované dvojlôžkové štúdiá s možnosťou 1 – 2 prísteliek (prístelka je skladacie turistické lôžko, preto je vhodné zvážiť komfort pri ubytovaní dospelej osoby na prístelke).
• klimatizované apartmány. Apartmán sa skladá zo samostatnej spálne pre 2 osoby na pevnom lôžku a obývacej izby, kde je umiestnený aj kuchynský kút. V obývacej izbe je umiestnený rozkladací gauč pre max 2 osoby + 1 prístelka rozkladacie turistické lôžko vhodné len pre dieťa.
Vybavenie:
klimatizácia (za poplatok 5,-€/den, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, kuchynský kútik, SAT TV, chladnička, balkón resp. terasa, detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie
bez stravy, za príplatok - polpenzia formou bufetu - rozšírené kontinentálne raňajky a večere formou bufetu bez nápojov alebo all inclusive. V rámci all inclusive sa podávajú aj obedy formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dna v bare pri bazéne v čase 10:00 - 19:00 hod., neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, káva, čaj, pivo a i. v čase 10:00 - 21:00 hod. Zmrzlina sa podáva v čase 10:00 - 18:00 hod.

Pláž
piesočnatá pláž bola ocenená modrou vlajkou pre svoju krásu a čistotu, je v nádhernom zelenom zálive a má pozvoľný vstup do mora. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela Alkyon a reštaurácie zadarmo.

Šport a zábava
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). Autobusová zastávka je priamo pred hotelom, a tak sa ľahko dopravíte napríklad do hlavného mesta Kerkyra či do iných prímorských centier. V letovisku sú reštaurácie a niekoľko barov, nočných klubov s hudbou do skorých ranných hodín.
Názor CK
Vzhľadom na vysoký dopyt v predošlých sezónach, sa nám aj na rok 2018 podarilo zabezpečiť pre Vás depandance hotela Alkyon – štúdiá a apartmány Lola, ktoré poskytujú väčšie pohodlie, priestor a kuchynku (v prípade ak ju chcete využívať). Veľkou výhodou je poloha depandance na jednej z najkrajších pláží tohto zeleného ostrova. Ocenia ho klienti, pre ktorých je dôležité mat postarané o stravu a nápoje počas celého dna, teda all inclusive za výhodnú cenu. Ak plánujete počas dovolenky poznávať ostrov a menej sa zdržiavať na pláži, môžete si zaplatiť iba samotné ubytovanie a stravovať sa individuálne alebo sa rozhodnete pre polpenziu v hotelovej reštaurácii.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Klientom, ktorí sú menej nároční, ale uprednostnia polohu a výbornú cenu pred inými výberovými kritériami. Je vhodný aj pre rodiny s 1 - 2 deťmi, pretože štúdiá sú priestrannejšie, a tiež aj kvôli bezpečnej pláži s piesčitým dnom a pozvoľným vstupom do mora. Bazény pred hotelom sú ďalším bonusom pre deti ak ich uprednostnia pred morom.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: **
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie bez stravy,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  189,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK