Briz, Bulharsko, Burgas, Kiten, 25.6.2017, Bez stravy
Briz
LM
Termín:
25.6.2017 – 2.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:55278530
359 € 254 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Označenie usporiadajúcej CK: Hotel Briz
Kategória hotela: ***+
Popis
Od Burgasu je Kiten vzdialený 55 km. Letovisko má 2 veľké pláže. Na severnej pláži je krásny záliv ATLIMAN, známy svojími piesočnatými dunami. Dlhá piesočnatá južná pláž je miestom, kde si prídu na svoje mladí aj skôr narodení. Z južnej pláže je možno dovidieť do Lozenca a Careva. Na pláži nájdu širokú ponuku aj milovníci vodných športov a potápači. Príjemné večery môžete stráviť v niektorej z miestnych reštaurácií, cukrární a taverien.
Poloha
3-podlažný hotel sa nachádza v centre letoviska neďaleko autobusovej stanice. Vzdialenosť od pláže cca 200 m. V blízkosti hotela je veľa obchodíkov a reštaurácií, kaviarní, taverien.
UBYTOVANIE:
Klimatizované, moderne a príjemne zariadené priestranné 2-posteľové izby s možnosťou 1 prístelky. Každa izba má kúpeľňu s WC, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, TV/SAT a balkón.
PLÁŽ:
Letovisko ponúka 2 široké, dlhé piesočnaté pláže – južnú a severnú s pozvoľným vstupom do mora. Vstup z pláže do mora je vhodný pre deti aj pre neplavcov. Na severnú pláž - krásny záliv ATLIMAN je cca 200 m. Južná pláž je od hotela vzdialená cca 400 m. Južná pláž v Kitene je ideálnym miestom pre milovníkov potápania. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing, banán...
STRAVOVANIE:
Za príplatok raňajky – švédske stoly, večere (menu). Stravovanie je možné aj v okolitých reštauráciách, kaviarňach a nespočetnom množstve stánkov v blízkosti pláže.
DOPRAVA:
Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.
NÁŠ NÁZOR:
Hotel je vhodný pre všetkých klientov a hlavne pre mladých, ktorí vyhľadávajú pestrý spoločenský život. V centre letoviska Kiten je široký výber kaviarní, barov a diskoték.
Oficiálna kategória ***
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK