Ariadni Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 8.6.2018, Bez stravy
Ariadni Palace
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60658526
344 € Konečná cena
1000 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Poloha a popis
Hotel se nachází v oblasti Koutouloufari. Koutouloufari je známá svou tradiční architekturu starých krétských domů a úzké dlážděné uličky. Nedaleko Ariadni palace se nachází restaurace, taverny a bary. Letiště je vzálené 20km.
Vybavenie hotela
Pro hosty je k dispozici:
- venkovní bazén
- restaurace
- bar
- restaurace a la carte
- kulečník
- gril
- Tv místnost
- terasa
- Wi-Fi je zdarma ve veřejných prostorách

Pro hosty jsou k dispozici služby:
- pokojová služba
- prádelna
- čistírna
- žehlení
- půjčovna automibilů nebo motocyklů
Vybavenie izby
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Studio - pro 2 osoby. K dispozici je jedna manželská postel nebo dvě odělené lůžka. Studia jsou vybavená sprchou, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), satelitní Tv, Wi-Fi připojením, kuchyňským vybavením, ledničkou.

Apartmán - až pro 3 nebo 4 osoby. Apartmány jsou vybaveny sprchou, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), satelitní Tv, Wi-Fi připojením, kuchyňským vybavením, ledničkou.
Stravovanie
Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.
Změna složení a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu.
Šport a zábava
Kulečník. Akvárium Aquaworld je vzdáleno 1,2 km od hotelu. Dále pak hosté můžou navštívit lidové muzeum Lixnostatis, které je vzdálené 1,9 km.
Služby v cene
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahŕňa
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK