Apartkomplex House, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 8.6.2018, Bez stravy
Apartkomplex House
Apartkomplex House
Apartkomplex House
Apartkomplex House
Apartkomplex House
starstarstar
-18 %
FM
85 €
POLOHA A POPIS Apartmánový komplex sa nachádza cca 700 od strednej časti severnej aj južnej pláže.V rámci komplexu sa nachádza reštaurácia, bazén s jacuzzi a poolbarom. Lehátka a slnečníky pri bazénesú zdarma. Možnosť parkovania v areáli (v závislosti od obsadenosti komplexu). Celý komplex dotvára vysadená a udržiavaná zeleň.
UBYTOVANIE Ponúkame apartmány typu 4+2. Celková výmera tohto typu je cca 70 m2, apartmán zároveň disponuje dvoma terasami. Má 3 miestnosti – jednu väčšiu, ktorá slúži ako obývačka priamo prepojená s malou kuchynkou a dve menšie miestnosti využívané ako spálne. Obývačka a takiež jedna zo spální má terasu/balkón. V apartmáne sa ďalej nachádza kúpelňa s WC/sprchou. Kuchyňa apartmánu je dobre vybavená základným kuchynským vybavením a riadom. Apartmán disponuje klimatizáciou (v obývacej mistnosti}, TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, kanvicou,dvojplatničkou, žehličkou so žehliacou doskou, fénom. K dispozícii je az skladacia detská postieľka. Apartmány sú nové, zariadené moderným a novým nábytkom. Každá spálňa poskytuje priestor (základné lôžka) pre 2 osoby, v obývačke sú umiestnené 2 rozkladacie gauče - každý pre 1 osobu (ďalšia osoba na gauči na úkor priestoru na spanie). Apartmán musí byť obsadený 4 plne platiacimi osobami, max.kapacita (dosp./deti/infant) 6+0+1, 5+2+1, 4+4+1.
STRAVOVANIE Individuálne.
NAŠE HODNOTENIE Apartmány tohto typu predstavujú výborný kompromis medzi hotelovým ubytovaním s bazénom a súkromnejším ubytovaním , kde klienti majú pocit, že sa nachádzajú v byte so všetkými jeho možnosťami.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.