Apartkomplex House, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 8.6.2018, Bez stravy
Apartkomplex House
FM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:64093679
104 € od 85 € Konečná cena

POLOHA A POPIS Apartmánový komplex sa nachádza cca 700 od strednej časti severnej aj južnej pláže.V rámci komplexu sa nachádza reštaurácia, bazén s jacuzzi a poolbarom. Lehátka a slnečníky pri bazénesú zdarma. Možnosť parkovania v areáli (v závislosti od obsadenosti komplexu). Celý komplex dotvára vysadená a udržiavaná zeleň.
UBYTOVANIE Ponúkame apartmány typu 4+2. Celková výmera tohto typu je cca 70 m2, apartmán zároveň disponuje dvoma terasami. Má 3 miestnosti – jednu väčšiu, ktorá slúži ako obývačka priamo prepojená s malou kuchynkou a dve menšie miestnosti využívané ako spálne. Obývačka a takiež jedna zo spální má terasu/balkón. V apartmáne sa ďalej nachádza kúpelňa s WC/sprchou. Kuchyňa apartmánu je dobre vybavená základným kuchynským vybavením a riadom. Apartmán disponuje klimatizáciou (v obývacej mistnosti}, TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, kanvicou,dvojplatničkou, žehličkou so žehliacou doskou, fénom. K dispozícii je az skladacia detská postieľka. Apartmány sú nové, zariadené moderným a novým nábytkom. Každá spálňa poskytuje priestor (základné lôžka) pre 2 osoby, v obývačke sú umiestnené 2 rozkladacie gauče - každý pre 1 osobu (ďalšia osoba na gauči na úkor priestoru na spanie). Apartmán musí byť obsadený 4 plne platiacimi osobami, max.kapacita (dosp./deti/infant) 6+0+1, 5+2+1, 4+4+1.
STRAVOVANIE Individuálne.
NAŠE HODNOTENIE Apartmány tohto typu predstavujú výborný kompromis medzi hotelovým ubytovaním s bazénom a súkromnejším ubytovaním , kde klienti majú pocit, že sa nachádzajú v byte so všetkými jeho možnosťami.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK