Afrodita, Grécko, Grécko pevnina, Chalkidiki, 23.8.2018, Bez stravy
Afrodita
Afrodita
Afrodita
Afrodita
Afrodita
starstar
-0 %
LM
109 €
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel AFRODITA
Popis
Hotel Afrodite Rooms je rodinný hotel, ktorý sa nachádza priamo na pláži. Hotel sa nachádza v oblasti mestečka Asprovalta časť – Paralia Vrasna.

Asprovalta – Paralia Vrasna nachádza sa na Gréckom polostrove Chalkidiki je to vyhľadávane letovisko na brehu egejského mora, za čistotu pláže bola radou Európy udelená Modra vlajka. Pobyty pri mori sú vhodné pre alergikov a astmatikov.
Poloha
Hotel sa nachádza priamo na pláži.
Vybavenie a služby
Pekné a účelovo zariadené štúdiá pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti, s dvojlôžkom a s možnosťou jednej prístelky. Trojlôžková izba pozostáva z jednej miestnosti ( 3 pevné lôžka + možnosť 1 prístelky) Súčasťou vybavenia je TV, kuchynský kút (kuchynská linka, varič, chladnička, základný riad), vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, balkón alebo terasa.Wi-fi pripojenie zdarma. Klimatizácia je za poplatok – platí sa na mieste.
Šport a zábava
dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Na pláži je široká ponuka plážových a vodných športov.
Stravovanie
bez stravy
Doprava
autobusová, individuálna
Trasa autobusu: Trebišov - Košice - Maďarsko - Srbsko - Bulharsko - ( Macedónia) - Grécko - Asprovalta - Paralia Vrasna.
Pre viac ako 10 osôb nástupné miesta MI - VT - PO iné podľa dohody - bez poplatku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.