Detail štátu

Destinácia:

Ponúkame 1 ubytovacích kapacít za cenu 1 389 € - 1 389 €.

Chorvátsko Chorvátsko - transparent

Výsledky hľadania
Grand Hotel Park
Grand Hotel Park
Grand Hotel Park
Grand Hotel Park
Grand Hotel Park
starstarstarstar
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 4.8.2018 8 dní Polpenzia leteckyleteckyViedeň 1 389 €konečná cena LM Detail
 18.8.2018 8 dní Polpenzia leteckyleteckyViedeň 1 389 €konečná cena LM Detail
 25.8.2018 8 dní Polpenzia leteckyleteckyViedeň 1 389 €konečná cena LM Detail
Viac termínov
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

ďalšie ponuky >

Vyberte si svoje dovolenkové stredisko v oslnivom Chorvátsku. Pohodlné cestovanie po diaľnici, celom pobreží Chorvátska, vás dovedie až svojho pobytového miesta. Na severe - poloostrov Istria kde vás láka Pula, Poreč, Opatia, Umag, Kvarnerská riviéra a ostvovy Krk alebo Cres a samozrejme Crikvenická riviéra so strediskami Selce, Novi Vinodolski.

Južnejšie sa nám ponúka Dalmácia so svojimi romantickými plážami v Sukošane, Petrčane, Biograd na Moru, Murter a známy ostrov pre madých Pag, mesto zábavy a diskoték. Ponúkajú sa nám Vodice, a putujeme do Šibeniku do mesta histórie, prístavu krásnych trajektov, ktoré vás prevezú na váš ostrov. V mestečku Sukošane môžete obdivovať prístav súkromných jácht kde vám ponúknu aj prenájom. Vyskúšajte svet na mori.

Stredná a Južná Dalmácia to nás už obklopuje pohorie Biokovo-majestátne ohromujúce, týčiace sa nad morskými plážami v Omiši, Baško polje, Baška Voda a známa Makarská. Dubrovník to je klenot histórie, hradieb a uličiek kde vás privíta prístav s výletnými loďami, ktoré vás odplavia na vlnách Jadranu do Stredomoria. Vyberte si svoj zájazd hneď teraz!

[Zobraziť mapu]

Chorvátsko je jednou z mála krajín, ktoré sa prezentujú ako najobľúbenejšie prímorské letovisko upriamujúce pozornosť mnohých turistov na svoje kultúrno-historické dedičstvo. Vďaka svojej búrlivej histórii sa tu zachovali pamiatky takmer zo všetkých historických období. Svoje miesto si tu už po dlhé stáročia vydobyli mnohé antické, rímske, stredoveké pamiatky, ale sj sakrálne pamätihodnosti z obdobia romantizmu. Z obdobia stredoveku sa v Chorvátsku nachádzajú celé historické mestské jadrá, pevnosti, zámky, paláce, taktiež barokové stavby. Je bohaté na UNESCO pamiatky, Split s diokleciánovým palácom, Eufraziova bazilika v Poreči, historické centrum mesta Trogir, Katedrála sv. Jakuba v Šibeniku a očarujúce mesto Dubrovník.

Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie